İstanbul Economics Hakkımızda İstanbul Economics Hakkımızda

Hakkımızda

2003 yılında kurulan İstanbul Ekonomi Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş., yerel dinamikleri derinlemesine anlayan ve 2013 yılından bu yana FTI Consulting ile olan etkin iş birliği sayesinde güvenilir uluslararası erişime sahip bir kamu ilişkileri ve kurumsal danışmanlık strateji firmasıdır. İstanbul Ekonomi, uygulanabilir çözümleri ve stratejik rehberliği ile müşterilerinin fırsatları ve riskleri yönetmesi ve Türkiye pazarında gerçek bir rekabet avantajı elde etmesine katkı sağlar.

Farkımız, müşteri portföyümüz, çalışma tarzımız ve yönetimimizin yansıttığı gibi, küresel ve yereli birleştirici gücümüzden gelmektedir.

Müşterilerimiz arasında önde gelen çok uluslu ve yerli şirketler, iş dünyası ve sektör kuruluşları ve kamu kurumları yer almaktadır. Uzman ekibimiz yerelden küresele uzanan geniş bir yelpazede çift yönlü faaliyet göstermektedir: çok uluslu müşterilerimize “küreselden yerele”, yerli müşterilerimize ise “yerelden küresele” stratejiler sunulmaktadır. Küresel iş, diploması ve politika oluşturma çevrelerinde en üst düzeyde tanınırlığı olan yönetim kadromuz aynı zamanda kamu ve özel sektörde köklü deneyime sahiptir. Fikir liderliğimiz kamu politikası konularında yerel ve küresel kamuoyunu yönlendirmektedir.